);

Meteostanice pro zavlažování – se slevou!

Hi-tech domácí meteostanice Garni – kontaktujte nás s dotazy nebo objednávejte: meteotech.cz@gmail.com

Meteostanice jako pomocník při řízení zavlažování

Meteostanice není jen vhodným doplňkem vaší zahrady, který vám sdělí vše potřebné o aktuálních podmínkách na vaší zahradě – o teplotě vzduchu, vlhkosti vzduchu, barometrickém tlaku, síle větru a podobně. Je také dobrým pomocníkem při řízení zavlažování. Naše meteostanice vám pomůže určit kdy a jak často zavlažovat.

Množství srážek!

Právě množství srážek vydaných v posledních dnech je nejdůležitější číslo, které je může pomoci rozhodnout, kdy znovu začít zavlažovat a jaké množství vody v nejbližších dnech na váš trávník ještě vydat. Srážkové množství za vás zjistí domácí meteostanice a její srážkoměr. Množství srážek v předchozích dnech snadno vyčtete na displeji domácího panelu anebo na webových stránkách, kterým Wi-Fi meteostanice předává informace. Uvažujme, že váš trávník potřebuje zavlažovat 2 – 3 x týdně se spotřebou vody zhruba 35 – 45 litrů na jeden metr čtvereční. Informace o srážkách získané srážkoměrem vaší meteostanice vám tak pomohou rozhodnout, kolikrát závlahu ještě spustit, anebo ji neposunout z důvodů dostatečných srážek, které již proběhly, nebo aktuální předpovědi srážek do budoucna.
TIP: Plánování zavlažování se znalostí srážkovostí je často užívané a šetří nejen vodu, ale i náklady a vede i optimální závlaze vašeho trávníku.

Máte dotazy?: meteotech.cz@gmail.com

Wi-Fi meteostanice

Jak už bylo řečeno, Wi-Fi meteostanice Garni předává data několika webovým serverům určeným pro meteostanice a předpověď počasí – Weather UnderGround a Weather Cloud. Příkladem jsou meteostanice Garni 935, Garni 940 a Garni Arcus 1055.

Vývoj meteorologických parametrů na vaší zahradě tak můžete sledovat nejen u vás doma, ale také kdekoli na telefonu, tabletu nebo PC na webových stránkách zmíněných poskytovatelů. Co je však nejdůležitější, webová rozhraní poskytují přehledné grafy historie všech meteorologických parametrů naměřených vaší meteostanicí Garni, včetně množství měřených srážek.

Pro náročné zájemce také poskytujeme pomoc při převodu historie naměřených dat z webových serverů zpět k vám – pro jejich další využití nebo archivaci.

Výhodně a s poštovným zdarma

Nabízíme hi-tech domácí meteostanice Garni všech kategorií. Jako příkladem z naší nabídky vybíráme vhodné meteostanice Garni pro všechny, kdo mají zájem mít přehled o meteorologických parametrech na své zahradě:

  • Meteorologická stanice GARNI 835 Arcus: 2 989 Kč
  • Wi-Fi meteorologická stanice GARNI 940: 4 598 Kč
  • Wi-Fi meteorologická stanice GARNI 1055 Arcus: 7 389 Kč

Od základních cen se odvíjí sleva 10 % pro zájemce, kteří mají zájem o zavlažování, nebo již mají zavlažovací systém. Nabídka platí do konce srpna 2020 nebo do stažení.

Máte zájem o zavlažování od Závlahovka.cz? V tomto případě pořídíte s dalším příslušenstvím meteostanice Garni u nás za zvýhodněné ceny.

Kontaktujte nás s dotazy nebo objednávejte: meteotech.cz@gmail.com