);

O nás

Zaměřujeme se na pomoc majitelům rodinných domků s kompletním řešením závlahy pro trávník, záhony, skalky nebo skleník. Zabýváme se návrhem a specifickým řešením zavlažování dle přání zájemců a aktuálních podmínek zavlažovaného pozemku. Uplatňujeme moderní metody plně automatizované postřikové závlahy pro trávník nebo způsoby úsporného zavlažování pro další části pozemku.

Automatická závlaha není jen otázkou luxusu. S námi si automatizovanou závlahu může dovolit každý!

Proč u nás?

  • Specializujeme se na řešení automatické závlahy svépomocí.  Celé řešení vám nabídneme pouze za cenu materiálu (šachtice, ventily, rozvody, postřikovače s tryskami,…), kdy návrh rozložení postřikovačů od nás obdržíte zdarma.
  • Poskytneme vám konzultaci a instruktážní manuál, automatickou závlahu si pak zvládnete nainstalovat sami. Pro vás to znamená, že ušetříte 40-60% běžné ceny za celkovou realizaci automatické závlahy.
    Tímto se značně odlišujeme od zahradních studií a závlahových realizačních firem, které do ceny promítají své další služby (návrh, výkopy a instalaci na místě), což vás vyjde na dvě až tři desítky tisíc korun.
  • Nenecháme čekat. Nemusíte čekat měsíce, jak to bývá zvykem. S námi můžete mít návrh během dvou až tří týdnů i s dodáním materiálu.
  • Návrhy závlah včetně dodání materiálu provádíme po celém Česku. Projekty z velké části zpracováváme na dálku, takže nám stačí informace dodané elektronicky.
  • Můžete od nás očekávat osobní přístup, vstřícnou domluvu a dobrou dostupnost a technické podpory během vaší realizace. Realizace závlahy je současně naším koníčkem a vždy nás velmi potěší spokojenost našich zákazníků.

Kde působíme?

Osobně se nacházíme v oblasti Brno-Venkov, kde poskytujeme konzultace a předání materiálu. Ve většině případů však zboží dodáváme dopravcem.
Své spokojené zákazníky již máme zejména na severní Moravě, v oblasti Brno – Venkov, v oblasti Vysočina a v Pardubickém kraji.

Provozovatel:
Michal Koláček
IČO: 03547027

Těšíme se na spolupráci s Vámi!