);

Trysky MP Rotator

Vysokou životnost, úsporu vody, rovnoměrnou závlahu, dobrou mechenickou odolnost a vysokou univerzálnost použití. Tyto vlastnosti nabídnou patentované trysky MP Rotator amerického výrobce Hunter, které najdete v naší nabídce a v našich projektech. Nachází své uplatnění u automatických závlah malých, středních i velkých zahrad rodinných domků a patří mezi nejpoužívanější trysky na světě užívané k těmto účelům vůbec.

Rovnoměrné a efektivní zavlažování

Trysky MP Rotator se řadí mezi paprskové rotační trysky. Při postřiku vytváření řadu paprsků, jejichž dostřik a úhlový rozsah (0-360°) může být dle potřeby nastaven montážním klíčem. Při jejich správném rozložení je jejich jasnou předností dosažení rovnoměrné závlahy v celém prostoru. Jejich použitím se tak oproti běžným tryskám snadněji vyhnete suchým a přemokřeným místům na svém pozemku.

Navíc mají ještě jednu zajímavou výhodu. Jsou oproti jiným typům tryskem také více odolné vůči větru, takže si najdou oblibu také u majitelů pozemků ve větrné oblasti.

Trysky MP Rotator v praxi

V následujícím videu najdete názornou ukázku funkce a nastavení trysek MP Rotator v praxi.

Velká variabilita

Trysky se nachází v několika barevně odlišených verzích s označením MP1000, MP2000, MP3000 a podobně s uvedením rozsahů nastavitelných úhlů, jak vyjadřují následující ilustrace.

Závěrem

Krásný pohled na efektivně zavlažovanou zahradu pří západu slunce je potěchou pro oko a zároveň odměnou za správně zvolené zavlažovací prvky a jejich úspěšnou realizaci v zahradním terénu. Naše automatická závlaha s tryskami MP Rotator vám usnadní zavlažování a také přinese příjemné večerní osvěžení.