);

Řízení zavlažování

Správné řízení zavlažování a k tomu sloužící řídicí jednotka jsou nedílnou součástí každého zavlažovacího systému. Volbou vhodné řídicí jednotky volíte rozsah funkcí, automatickou funkci závlahy a v neposlední řadě i úroveň pohodlí při ovládání zavlažování.

Řídící jednotka Hunter X-Core

Řídící jednotka Hunter X-Core je nabízena ve dvou verzí, pro vnitřní nebo pro venkovní použití. Cenově se liší od 2300 do 3500 Kč. Jednotka je určena pro vysokou spolehlivost v provozu, nastavení je snadné. Venkovní jednotka obsahuje voděodolné uzamykatelné pouzdro.

Pro programování závlahy jednotka umožňuje nastavení sedmidenního závlahového kalendáře s rozlišením na sudé nebo liché dny. Jednotlivé sekce je možné spouštět také manuálně.
Řídicí jednotka Hunter X-Core navíc obsahuje možnost připojení senzorů teploty, srážek nebo rychlosti větru.

Jak se jednotka používá v praxi se můžete podívat na následující videukázce:

Řídící jednotka Hunter Hydrawise

Inteligentní ovládací jednotka Hydrawise je určena pro vzdálené ovládání automatického zavlažovacího systému z PC nebo z mobilního zařízení.

Jednotku Hydrawise lze ovládat také manuálně, s využitím barevného dotykového displeje. Řidicí jednotka umožňuje  napojení širokého spektra čidel včetně průtokoměru.