);

Řízení zavlažování

Správné řízení zavlažování a k tomu sloužící řídicí jednotka jsou nedílnou součástí každého zavlažovacího systému. Volbou vhodné řídicí jednotky volíte rozsah funkcí, automatickou funkci závlahy a v neposlední řadě i úroveň pohodlí při ovládání zavlažování.

Řídící jednotka Hunter X-Core, Hunter X2

Řídící jednotka Hunter X-Core, X2 je nabízena ve dvou verzí, pro vnitřní nebo pro venkovní použití. Cenově se liší od 2300 do 3900 Kč. Jednotka je určena pro vysokou spolehlivost v provozu, nastavení je snadné. Venkovní jednotka obsahuje voděodolné uzamykatelné pouzdro.

Pro programování závlahy jednotka umožňuje nastavení sedmidenního závlahového kalendáře s rozlišením na sudé nebo liché dny. Jednotlivé sekce je možné spouštět také manuálně. Řídicí jednotky Hunter navíc obsahují možnost připojení senzorů teploty, srážek nebo rychlosti větru.

Řídící jednotku Hunter X2 je možné nově doplnit Wi-fi modulem a ovládat přes chytrá média závlahu i na dálku s využitím údajů okolních meteostanic.

Jak se jednotka používá v praxi se můžete podívat na následující videoukázce:

Řídící jednotka Hunter Hydrawise

Inteligentní ovládací jednotka Hydrawise je určena pro vzdálené ovládání automatického zavlažovacího systému z PC nebo z mobilního zařízení.

Jednotku Hydrawise lze ovládat také manuálně, s využitím barevného dotykového displeje. Řidící jednotka umožňuje  napojení širokého spektra čidel včetně průtokoměru a využití údajů okolních meteostanic pro co nejefektivnější provoz závlahy.